Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem danych jest STEFAN WAGENER & MARIOLA NIEDZIELSKA- WAGENER z siedzibą w DÜSSELDORFIE, ul. EDUARD- SCHLOEMANN- STR. 37,

Domena www.musekin.eu szyfrowana jest certyfikatem typu SSL Les’s Encrypt. Certyfikat zapewnia poufność i integralność transmisji danych użytkownika łączącego się ze stroną.

Zbierane dane

Dane osobowe ( adres email ) podane w formularzu ( zakładka „KONTAKT” ) służą wyłącznie do celów kontaktowych – sporządzeniu odpowiedzi na pytanie.

Pliki cookie wykorzystywane przez naszą stronę

Nasza strona wykorzystuje jedynie plik preferencji:
pll_language – informacja o aktualnym języku w jakim wyświetlana jest strona dla użytkownika – (czas przechowywania: 12 miesięcy).

Logi serwera

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera.
Logi obejmują m.in. Twój adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym z jakiego korzystasz. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze.
Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi ze strony i nie są wykorzystywane przeze nas w celu identyfikacji tych osób.
Logi serwera stanowią wyłącznie materiał pomocniczy służący do administrowania stroną a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem.
W celu przechowywania danych na serwerze, powierzamy przetwarzanie danych osobowych MIKROBIT Sp. z o.o z siedzibą w Lublinie (Polska), ul. Zana 39 20-601, NIP: 712-015-49-56.
Podmiot, któremu powierzamy przetwarzanie danych osobowych gwarantuje stosowanie odpowiednich środków ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa.

Odnośniki do innych stron

Nasza strona może zawierać odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Zachęcamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną.

Zmiany

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.