Terapia i coaching

Logoterapia i analiza egzystencjalna

Analiza egzystencjalna to psychoterapia wprowadzona i rozwinięta przez V. E. Frankla, która bierze pod uwagę życie człowieka jako całość, szczegółną uwagę zwracając na jego wymiar duchowy, świat wartości, aspekt wolności, odpowiedzialności, autentyczności, poszukiwanie sensu i znaczenia. Na bazie analizy egzystencjalnej powstała logoterapia (logos znaczy sens), która zajmuje się analizą, profilaktyką i terapią problemów związanych z sensem życia a w szczególności z poczuciem utraty tego sensu.

Muzykoterapia, Terapia śpiewem, Muzykokinezjologia

Muzykoterapia to forma terapii bazująca na leczniczym wpływie dżwięku i muzyki na organizm człowieka a także na jego siły witalne: emocjonalne i duchowe.

W śpiewie jako najstarszym żródle terapii przepracowywane są tematy życiowe i artykułowane przez autentyczne brzmienie własnego głosu.

Superwizja

Superwizja jest ważnym narzędziem zwiekszenia efektywności pracy i rozwoju zawodowego pracowników. Dzięki superwizji możemy wprowadzać istotne zmiany w sposobach pracy, a także dokonywać znaczących zmian we własnym życiu.

Okrągły stół

Okrągły stół to zainspirowana psychoterapią systemową i terapią humorem metoda dr. Rosiny Sonnenschmidt integracji osobowości.Formularz kontaktowy

TERMINE: